VILEKA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
VILEKA, UAB

VILEKA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Metalo g. 19
LT-02190, Vilnius, Lituani
+370 52167 674
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 110353672
Kodi vat: 103536716
Ss code siguruesi: 55206
Ore pune
I-IV 7:00-16:00
V 7:00-15:00

- VILEKA, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Gazelė 2015
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.vileka.lt

Emri site: Vileka, granitas, marmuras, smiltainis, akmens prekyba

Faqja e internetit përshkrimi: Granitas, marmuras, smiltainis, akmens prekyba

Keywords: Granitas, marmuras, smiltainis, akmens prekyba
lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi VILEKA, UAB Karte biznesi